Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

• Sevgili Forum Üyeleri Dosya İndirebilmek İçin VİP Üye Olmalısınız VİP Üyelik için Bir Defaya Mahsus "750 TL" Ödeme Bu IBAN'a Yapabilirsiniz.
    IBAN : TR230004600160888000152358
    Hesap Adı: Gökhan GÜRBAY
    Ödeme Sonrasını Whatsapp'dan Kullanıcı Adını Vermeniz Yeterli.
  • İletişim İçin Gökhan GÜRBAY 0535 455 56 04 veya İDRİS Sönmez : 0543 242 44 19 Mesaj Gönderebilirsiniz.

• Oto Yedek Parça İhtiyaçlarınız için : Ömür Oto Yedek Parça www.omuroto.com.tr iletişime geçebilirsiniz.

2010 Jetta Oto Anahtarı Kopyalama

mehmethakki3434

New Member
Merhaba arkadaşlar Muş'ta öğretmen olarak görev yapmaktayım 2010 marka jetta aracımın anahtarını kaybettim malum doğu bölgesinde gelişmiş araç Immobilizer makinesi ve ustası bulmak çok zor yetkili serviste baya yüklü bir masraf çıkarttı Istanbulda bir firma buldum uygun ve temiz iş yaptıklarını anlattılar web sitelerindende biraz göz attım Istanbuldada tanınan bir firma olduklarını söylediler adresleride şu http://www.anahtarcim.org/blog/Volkswagen-jetta-oto-anahtar-yedekleme-kopyalama-kumanda-degistirme/ acaba daha önceden bu firmayla çalışan oldumu olumlu yada olumsuz şekilde fikirlerinizi bildirirseniz sevinirim..

Saygılarımla..