Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

• Sevgili Forum Üyeleri Dosya İndirebilmek İçin VİP Üye Olmalısınız VİP Üyelik için Bir Defaya Mahsus "750 TL" Ödeme Bu IBAN'a Yapabilirsiniz.
    IBAN : TR230004600160888000152358
    Hesap Adı: Gökhan GÜRBAY
    Ödeme Sonrasını Whatsapp'dan Kullanıcı Adını Vermeniz Yeterli.
  • İletişim İçin Gökhan GÜRBAY 0535 455 56 04 veya İDRİS Sönmez : 0543 242 44 19 Mesaj Gönderebilirsiniz.

• Oto Yedek Parça İhtiyaçlarınız için : Ömür Oto Yedek Parça www.omuroto.com.tr iletişime geçebilirsiniz.

HOŞGELDİNİZ KENDİNİZİ TANITINIZ

mosfet

Administrator
Yönetici
Sevgili MOSFET OTO ELEKTRONİK FORUM kullanıcıları öncelikle aramıza hoş geldiniz. Amacımız burada bilgi paylaşıldıkça çoğalır fikrine uygun hareket etmektir.Bu forumda sadece bilgi paylaşımı yapılabilmektedir.Buraya üye olan herkesin emeğine saygı gösterilmesi birbirimize karşı nezaket kuralları çerçevesinde davranılması esastır.Forumda paylaşılan bilgilerden sadece işinin ehli olan kimseler istifade edecektir.Diğer şahıslar bilgiye ulaşamayacaklardır.Amacımız ustalarımızın işleri daha çabuk ve daha kolay aynı zamanda daha karlı bir hale gelmesidir. Tabi bunun içinde ben ve ekibim sitenin devamlılığını sağlaması için küçük bağışlara ihtiyacı oluyor umarım anlayışla karşılarsınız . SAYGILARIMLA

mosfet

kafkas-avar

New Member
Cvp: HOŞGELDİNİZ KENDİNİZİ TANITINIZ

merhaba ustalar bursa dan kafkas anahtar ömer can yardımcı olmak ve yardım almak için aranıza katılmış bulunmaktayım.

mosfet

Administrator
Yönetici

ömer ustam aramıza hoş geldin senin gibi değerli ustalarımızı burada görmekten kıvanç duyuyoruz

MOSFETFORUM AİLESİ

cem geboloğlu

New Member

Selamunaleyküm,ben Cem,Tokat ilimizden,öncelikle forumumuz hayırlı olsun,değerli paylaşımlarından ve yardımlarından dolayı mosfet ustamı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

mosfet

Administrator
Yönetici

sevgili CEM ustam göstermiş olduğun nezakete teşekkür ederim senin gibi çok kıymetli ustamın burada olması memnuniyet verici

emin oto dijital

New Member

Herkese öncelikle sevgi ve saygılarımı sunuyorum ben Erzurum dan EMİN OTO DİJİTAL VE AİRBAG ;ın sahibi emin usta burada siz değerli ustalarım la beraber çalışmaktan ve bilgi paylaşımından onur duyarım saygılarımla

mosfet

Administrator
Yönetici

sevgili EMİN OTO DİJİTAL ustam sizleri aramızda görmekten onur duyarız saygılarımızla

MOSFET FORUM

fatih55

New Member

hepinize merhaba ben samsun çarşamba da yım işyerimin adı fatih oto elektrik- elektronik .ismim fatih sümertaş sizi tanımaktan mutluluk duydum hepinize hayırlı işler arkadaşlar.

mosfet

Administrator
Yönetici

sevgili fatih ustam bizlerde siz değerli ustamızı tanımaktan mutluluk ve gurur duyduk aramıza hoşgeldiniz Allah hayırlı bol kazançlar nasip etsin

mosfetotoelektronikforum ailesi saygılar

onderozkan

New Member

Herkese öncelikle sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Forum kurucumuz Sayın Mosfet i de bu çalışmalarından dolayı tebrik ederim. Ülkemizde bu yönde paylaşım ortamlarını görmek ümit verici.
İsmim Önder ÖZKAN.
İMGETEK A.Ş ELEKTRONİK YAZILIM OTOMOBİL ELEKTROMEKANİK.
Ankara Şaşmaz Oto Sanayi.
www.imgetek.com.tr
[email protected]

Farklı illerdeki konusunda uzman arkadaşlarımızı bilmemiz hepimiz için faydalı.
Herkese hayırlı günler, bol kazançlar.

mosfet

Administrator
Yönetici

Kıymetli onderozkan ustamız elbetteki siz değerli ustamızı forumda görmenin haklı gururunu yaşıyoruz .Takdiriniz için ayrıca teşekkür ederim İMGETEK A.Ş personeli ve sizlere saygılarımızı sunarız...

mosfetforum ailesi

NazilliOtoBeyin

New Member

MERHABALAR BEN İBRAHİM... AYDININ NAZİLLİ İLÇESİNDE NAZİLLİ OTO BEYİN OLARAK BU İŞİ YAPMAKTAYIZ... İKİ ORTAK ÇALIŞMAKTAYIZ... GEREK PROGRAM OLSUN GEREK ŞEMA OLSUN BİLGİ SAHİBİ OLDUĞUMUZ HER KONUDA YARDIMLAŞMAK , BİLMEDİĞİMİZ BİR KONU OLDUĞUNDA DA YARDIM ALABİLMEK İÇİN FORUMA KATILMIŞ BULUNMAKTAYIZ... HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR...SAYGILAR....

mosfet

Administrator
Yönetici
sevgili ibrahim ustam öncelikle hoş geldiniz sizi aramızda görmekten mutlu olduğumuzu ifade ederiz

mosfetforum ailesi

mosfet

Administrator
Yönetici
sevgili ÜNSAL ustamız hoşgeldiniz umarım faydalı bilgilere ulaşırsınız bilgi paylaştıkça değerlenir

aleynaoto

New Member
işyerimin ismi aleyna oto elektrik diyarbakırda kalıyorum genelde ford marka araçlara bakıyorum formdaki bütün arkadaşlarama iyi çalışmalar ve bol kazançlar dilerim...
mosfet kurucularına ve sayın üyelerine tekrardan DİYARBAKIRdan sevgi ve saygılarımı sunuyorum...

mosfet

Administrator
Yönetici
sevgili ustamız öncelikle ilginiz için biz çok teşekkür ederiz aramıza hoş geldiniz.
mosfetforum ailesi

sancak61

New Member

herkeze merhaba ben kocaeli gebzede sancak oto elektrik serhat sancak aranızda olmaktan mutluluk duyarım herkeze hayırlı işler

mosfet

Administrator
Yönetici

sancak61' Alıntı:
herkeze merhaba ben kocaeli gebzede sancak oto elektrik serhat sancak aranızda olmaktan mutluluk duyarım herkeze hayırlı işler
sevgili ustam  bizlerde sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız , Hoşgeldiniz 

dargin

New Member
Öncelikle Allah'ın selamı hepinizin üzerine olsun. Ben MURAT DARGIN. Bilecik/ Bozüyük ilçesinde oto elektronik işi yapmaktayım. DARGIN ELEKTRONİK adında bir işyerim var. Öncelikle bu mükemmel platformu oluşturan Gökhan ve İdris beye hepinizin huzurunda çok teşekkür etmek istiyorum.Bilgi paylaştıkça güzeldir ilkesine dayanarak elimden geldiğince sizlere faydalı olmaya çalışacağım.

Saygılarımla..