Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

• Sevgili Forum Üyeleri Dosya İndirebilmek İçin VİP Üye Olmalısınız VİP Üyelik için Bir Defaya Mahsus "750 TL" Ödeme Bu IBAN'a Yapabilirsiniz.
    IBAN : TR230004600160888000152358
    Hesap Adı: Gökhan GÜRBAY
    Ödeme Sonrasını Whatsapp'dan Kullanıcı Adını Vermeniz Yeterli.
  • İletişim İçin Gökhan GÜRBAY 0535 455 56 04 veya İDRİS Sönmez : 0543 242 44 19 Mesaj Gönderebilirsiniz.

• Oto Yedek Parça İhtiyaçlarınız için : Ömür Oto Yedek Parça www.omuroto.com.tr iletişime geçebilirsiniz.

HOŞGELDİNİZ KENDİNİZİ TANITINIZ

Hüseyin can ergin

New Member
Sevgili MOSFET OTO ELEKTRONİK FORUM kullanıcıları öncelikle aramıza hoş geldiniz. Amacımız burada bilgi paylaşıldıkça çoğalır fikrine uygun hareket etmektir.Bu forumda sadece bilgi paylaşımı yapılabilmektedir.Buraya üye olan herkesin emeğine saygı gösterilmesi birbirimize karşı nezaket kuralları çerçevesinde davranılması esastır.Forumda paylaşılan bilgilerden sadece işinin ehli olan kimseler istifade edecektir.Diğer şahıslar bilgiye ulaşamayacaklardır.Amacımız ustalarımızın işleri daha çabuk ve daha kolay aynı zamanda daha karlı bir hale gelmesidir. Tabi bunun içinde ben ve ekibim sitenin devamlılığını sağlaması için küçük bağışlara ihtiyacı oluyor umarım anlayışla karşılarsınız . SAYGILARIMLA

mosfet
Hayırlı işler herkeze feridun usta oto elektronik Hüseyin can ergin zonguldak

E

efekhs

Guest

persaturk

New Member
Merhaba degerli ustalarim mugla merkezde oto beyinciyim ismim Anil Gökçe
Firmam Gokce Teknik herkese selamlar
Instagram @gokceotoelektronik

Galahead

New Member
Web sitesi
Galatuning.com
Merhabalar, Fatih ben. İstanbul Beykent Sanayi Sitesinde, Mercedes Mertim'de Yazılımcıyım. 17 yaşında başladığım yazılımcılık serüvenimi hem Yazılım Mühendisliği okumak ile, hemde Beyincilik yapmakla sürdürüyorum. Üzerinde çalıştığım araçlar Alman grubundan olmak ile beraber, genelde Mercedes ile yakınım.

Elimden geldiğince Alman Grubundan yazılım, DPF, EGR, SCR gibi yazılımlar ile yardımcı olabilirim.

Sonsuz Saygılarım ile, Fatih İmran