Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

• Sevgili Forum Üyeleri Dosya İndirebilmek İçin VİP Üye Olmalısınız VİP Üyelik için Bir Defaya Mahsus "750 TL" Ödeme Bu IBAN'a Yapabilirsiniz.
    IBAN : TR230004600160888000152358
    Hesap Adı: Gökhan GÜRBAY
    Ödeme Sonrasını Whatsapp'dan Kullanıcı Adını Vermeniz Yeterli.
  • İletişim İçin Gökhan GÜRBAY 0535 455 56 04 veya İDRİS Sönmez : 0543 242 44 19 Mesaj Gönderebilirsiniz.

• Oto Yedek Parça İhtiyaçlarınız için : Ömür Oto Yedek Parça www.omuroto.com.tr iletişime geçebilirsiniz.

HOŞGELDİNİZ KENDİNİZİ TANITINIZ

[email protected]

New Member
:) degerli mosfet ailesi aranızda olmaktan gurur duyuyorum herhese hayırlı işler ve bol bol  kazançlar diliyorum

ugurkibar

New Member
Cvp: HOŞGELDİNİZ KENDİNİZİ TANITINIZ

Selamun Aleyküm Ustalar Sakaryadan Kibar Otomotiv aranızda olmaktan mutluluk duyarım herkeze hayırlı işler

burak244_1

New Member
arkadaşlar herkeze slm. Çankırıdan Burak
Aranıza katıldığım için çok mutluyum.Herkese hayırlı işler bol kazançlar dilerim..

fatihusta66

New Member

SELAMÜN ALEYKÜM HERKESE HAYIRLI İŞLER DİLİYORUM. BEN YOZGAT/SARIKAYA ERDOĞAN OTO ELEKTRİKTEN FATİH
BÖYLE BİR SİTENİN YAPIMI İÇİN EMEGİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

ugurkibar

New Member
GÜNAYDIN BÜYÜK USTALAR SELAMUN ALEYKÜM HAYIRLI İŞLER HAYIRLI KAZANÇLAR YARDIMLARIMIZ VE YARDIMLARINIZ PAYLAŞIMLARINIZ İÇİN BİRLİKTEYİZ SAKARYADAN UĞUR KİBAR OTO ELEKTRONİK SAYGILAR İYİ GUNLER ............

ugurkibar

New Member
ustam iyi gunler skype varmı cihp tuningle ilgili bişeler sorucam

WillieOl

New Member
The Best Nike Schuhe Damen Schwarz Pink
Cheap Onsale!!!

This folding bike maker has decided it could create a great iPhone case. Plus it seems they have got. Their case is sleek making it to suit on (surprise!) bike handlebars or stem. I not really know anymore. New Balance Homme Pas Cher,New Balance Paris I own a great deal of distrust for your medical world. Docs lie to cover their mistakes reguardless of the way much pain the patient is at and most in the supposedly best docs do not take on insurance and charge $600 per visit.

"When he was drafted, you should know Nike Air Max 90 Femme there had not been slot numbers, therefore the team that drafted him would Chaussures New Balance Pas Cher try and steal him," Providence coach Danny Hignight said. "He was different (than other high school graduation players) as they wanted to go to Clemson. He's done everything he's wanted to do, there and professionally.".

Basket New Balance Femme Nike Air Max 90 Soldes Air Max 90 Pas Cher Femme

isobrbr

New Member

:cool: hacı ben dosya indiremiyorum yeni üye oldum sebebi nedir

mosfet

Administrator
Yönetici

isobrbr' Alıntı:
:cool: hacı ben dosya indiremiyorum yeni üye oldum sebebi nedir
öncelikle hoşgeldiniz ustam  dosya indirebilmeniz için  VİP  üye  olmanız  gerekiyor  saygılarımızla
VİP üyelik için paypall aracılığı ile bir defaya mahsus küçük bir bağış yapmanız gerekiyor.Takdir edersinizki
sitenin devamlılığı için

tokatli

New Member
Türkiye de böyle bir oluşuma imza attığınız için emeklerinize teşekkürler..Ben Ankara da Başkent sanayii sitesinde oto elektronik ve endüstriyel elektronik konusunda çalışıyorum. Yardım etmek ve yardım almak için buradayım. Seviyeli dürüst ve eşit paylaşım ilkelerinin korunmasından yanayım. Çok özel elektronik cihazların tasarımı ve üretilmesi ile ilgili yardımcı olabilirim..

Çözüm oto

New Member
HEPİNİZE MERHABA BİLGİLERİMİ PAYLASMAK İÇİN ARANIZA KATILMIS BULUNMAKTAYIM

nautilus

New Member
ViP üyelik için PAYPAL İle ödeme demişsiniz PAYPAL bildiğiniz üzere Türkiye'de faaliyetini durdurdu.Alternatif ödeme koymanız lazım.

mosfet

Administrator
Yönetici
Cvp: RE: HOŞGELDİNİZ KENDİNİZİ TANITINIZ

nautilus' Alıntı:
ViP üyelik için PAYPAL İle ödeme demişsiniz  PAYPAL bildiğiniz üzere Türkiye'de faaliyetini durdurdu.Alternatif ödeme koymanız lazım.
evet haklısınız şu anda o konu için çalışmalarımız devam ediyor teşekkürler

immo

New Member

merhaba hayırlı helal bol rızıklar ist uğur anahtar serdar atsan ben yardımcı olmak ve yardım almak icin sizlerleyim tecrübem yetiyince sizingibi tecrübeli ustalırımıza ne hatdimize yardım etmek.

İzmirli Tahsin Oto

New Member
merhaba arkadaşlar. ben izmirli tahsin oto tahsin orhan olarak ülkemde böyle bir sitenin açılmış olduğunu görmekten gururlandım.
emeği geçen arkadaşlardan allah razı olsun. elimden geldiğince paylaşım yapmaya çalışıcam.
şimdiden herkese hayırlı işler bol ve bereketli kazançlar.

mosfet

Administrator
Yönetici
Cvp: RE: HOŞGELDİNİZ KENDİNİZİ TANITINIZ

İzmirli Tahsin Oto' Alıntı:
merhaba arkadaşlar. ben izmirli tahsin oto tahsin orhan olarak ülkemde böyle bir sitenin açılmış olduğunu görmekten gururlandım.
emeği geçen arkadaşlardan allah razı olsun. elimden geldiğince paylaşım yapmaya çalışıcam.
şimdiden herkese hayırlı işler bol ve bereketli kazançlar.
Teşekkürler ustam sizleride aramızda görmek bizlere gurur verdi     mosfetforum ailesi

mutluigde

New Member
Merhaba değerli ustalarım beyin tamir işini öğrenmek için tavsiyelerinizi bekliyorum

mosfet

Administrator
Yönetici

mutluigde  ustam öncelikle hoş geldiniz beyin tamiri için öncelikle altyapınızın olması gerekir ve muhakkak ilk etapta size destek verecek işi iyi bilen bi usta lazım ve tabii belli bi sermaye gerekli sakın ben bu işi iyi bilirim ve öğretirim diyip sizden çok  para talep edenlere aldanmayın  lütfen iyi araştırın   iyi şanslar....

Emirbey26

New Member
Merhaba arkadaşlar ben Ferhat aydın Kars/Akyaka ilçesinde TV, bilgisayar ve oto üzerine genel elektronik işleriyle uğraşıyorum. Sitenin kurulumunda ve işleyişinde rol oynayan tüm abilerim ve kardeşlerime teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.

Son düzenleme: